Nowa strona internetowa

Szanowny Kliencie!
Przez wiele lat nasi klienci byli bardzo zadowoleni z naszej strony internetowej i sklepu, ale wymagały one aktualizacji. Mamy przyjemność ogłosić, że uruchomiliśmy nową i uaktualnioną stronę! Adres jest taki sam i tabelki wyglądają mniej więcej tak samo, ale dodaliśmy szereg nowych funkcji, które, mamy nadzieję, spodobają Ci się:
Logowanie klienta:
W przyszłości każdy klient będzie miał własne konto użytkownika. Trzeba będzie się zalogować z użyciem adresu e-mail i hasła. Jeżeli nie pamiętasz hasła, nie martw się, pomożemy Ci.
Dotychczasowe zamówienia:
W wyniku zastosowania nowego systemu logowania w przyszłości będziemy mieli również możliwość pokazania Ci dotychczasowych zamówień. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć masz możliwość ponownego złożenia zamówienia lub wydrukowania faktury albo uzyskania potrzebnych informacji.
Porównanie produktów i dodawanie ich do listy życzeń:
Jeśli chcesz porównać kilka produktów, jest to możliwe na nowej stronie internetowej. Można również zapisać je na przyszłość, dodając produkty do listy życzeń. Listę życzeń możesz z kolei przesłać przyjaciołom w wiadomości e-mail.
Lepsze sortowanie:
Nasze suwaki zostały ulepszone i są obecnie bardziej przyjazne dla użytkownika. Możesz także wybrać rozmiar artykułu lub wyświetlić najpierw produkty o najmniejszej lub największej wartości.
Cieszymy się na Twoje odwiedziny na stronie i mamy nadzieję, że polubisz ją tak bardzo jak my. Z chęcią poznamy Twoją opinię – niezależnie od tego, czy jest dobra czy zła.
Contact us!
Contact us on phone: +45 8672 0099 or per e-mail: lkm@fjedre.dk
Copyright © 2019 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.