Nowa strona internetowa

Szanowny Kliencie!

Przez długie lata nasi klienci niezwykle lubili naszą stronę internetową i sklep internetowy, ale przyszedł czas na aktualizację. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy uruchomienie nowej i bardziej aktualnej strony internetowej. Adres jest taki sam, tabele niczym się nie różnią, jednak dodaliśmy wiele nowych funkcji. Mamy nadzieję i wierzymy, że nasi klienci ponownie będą z niej zadowoleni. Całą stronę stworzono na nowej i unowocześnionej platformie, która ma duży potencjał rozwoju w przyszłości.

Naszym zdaniem klienci to najlepsi sędziowie, zatem będziemy stale uzależniać funkcjonalność sklepu internetowego i interfejsu użytkowników od treści ich komentarzy zwrotnych. Dlatego komentarze zwrotne, zarówno pozytywne, jak i negatywne, są dla nas niezmiernie ważne.

Prosimy informować nas o błędach, braku funkcji czy niepoprawnych łączach. Taką uprzejmość i wysiłek oczywiście odpowiednio wynagrodzimy. Skontaktuj się z nami bezzwłocznie: Numer telefonu: 0045 86 72 00 99 lub adres e-mail: lkm@fjedre.dk. Można też zadzwonić do Jørgena Sodemanna pod numer 0045 20 11 63 03.

Copyright © 2019 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.