Wykorzystanie i przechowywanie danych osobowych

Dane pozyskane w trakcie zakupów w sklepie internetowym są chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa duńskiego.

Podczas korzystania z naszego sklepu internetowego system rejestruje następujące dane: Wyświetlone strony i czas ich wyświetlenia oraz rodzaj używanej przeglądarki i adres IP. Ponadto używane są tzw. pliki cookies do celów badania statystyki odwiedzin nas.

Złożenie zamówienia wymaga zapisania przez nas określonych danych. Obejmują one nazwiska, adresy, adresy e-mail i dane o produkcie. Jeśli należność za zakup jest regulowana kartą kredytową, dane dotyczące karty kredytowej nie są zapisywane. Sodemann Industrifjedre A/S nie widzi tych danych, ponieważ wszystkie informacje są wysyłane w formie zaszyfrowanej bezpośrednio do autoryzowanej bramki płatności.

Wszelkie informacje, dane o klientach i zamówieniach są traktowane jako ściśle poufne. Sodemann Industrifjedre A/S nie przekazuje żadnych danych osobom trzecim.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się ze swoimi danymi, prosimy o kontakt z firmą Sodemann Industrifjedre A/S pod adresem e-mail: [email protected]

RODO

Tutaj można zapoznać się z pełną wersją naszej polityki dotyczącej RODO.

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.