RODO

RODO (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Drogi Kliencie Sodemann Industrifjedre A/S!

25 maja 2018 roku weszły w życie nowe regulacje prawne UE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO).

RODO określa Twoje prawa jako klienta, jak również nasze obowiązki jako firmy.

Zostało wprowadzone w celu zharmonizowania przepisów dotyczących ochrony danych w całej UE.

RODO zastępuje wcześniejszą duńską ustawę o ochronie danych osobowych. Większość przepisów jest taka sama, jak wcześniej, jednak RODO stawia wyższe wymogi w odniesieniu do firm i skupia się na prawach klienta, w tym prawie do uzyskania informacji na temat przetwarzania danych osobowych oraz prawie do skontaktowania się z nami i uzyskania dostępu do swoich danych.

Ważne informacje:

  • Sodemann Industrifjedre A/S nie wysyła wiadomości w ramach marketingu bezpośredniego. W związku z tym nie otrzymasz od nas wiadomości innych, niż potwierdzenia zamówienia wykorzystujące informacje dostarczone przez Ciebie.
  • Sodemann Industrifjedre A/S nie przechowuje żadnych wrażliwych danych osobowych, takich jak informacje o karcie kredytowej, numer CPR, wiek itd. Jedyne dane, jakie przechowujemy, to numer telefonu, imię i nazwisko, adres oraz zakupy produktów do celów rejestrowania historii zakupów oraz księgowania.
  • Sodemann Industrifjedre A/S rejestruje/przechowuje wyłącznie dane, które są absolutnie konieczne w celu dostarczenia zamówienia. Oczywiście płatności kartą są przetwarzane za pośrednictwem zaszyfrowanego kanału, do którego nie mamy dostępu.
  • Sodemann Industrifjedre A/S nie będzie przekazywać ani sprzedawać jakichkolwiek danych, które zostały przez nią zarejestrowane. Wszystkie dane są wyizolowane i udostępniane wyłącznie pomiędzy firmą Sodemann Industrifjedre A/S a odpowiednimi spółkami handlowymi.
  • Sodemann Industrifjedre A/S zawsze przypisuje wysoki priorytet bezpieczeństwu danych na każdym poziomie. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad aktualizowaniem naszych systemów, aby zawsze były zgodne z obowiązującymi wymogami.
  • Nasi klienci i użytkownicy muszą czuć się bezpiecznie w odniesieniu do naszego procesu przetwarzania danych – i faktycznie mogą tak się czuć.

Tutaj można zapoznać się z pełną wersją naszej polityki dotyczącej RODO.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych, wystarczy się z nami skontaktować.

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.