Informacja

SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S dostarcza artykuły dla wszelkiego rodzaju firm i sektorów. Naturalnie odpowiedzialna i prawidłowo prowadzona firma często będzie miała klientów, którzy szukają informacji na temat tych kwestii. Dlatego też Sodemann Industrifjedre A/S przygotował ten krótki wstęp dotyczący polityki jakości i ochrony środowiska w firmie. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa do dyspozycji.

Umowy cenowe / umowy itp.

SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S nie zawiera z klientami umów ani porozumień dotyczących warunków prawnych, które regulują ceny, umowy ramowe, obsługę, zapewnienie jakości itp. W tego rodzaju umowach jest wiele punktów, które są wyraźnie akceptowalne i zdroworozsądkowe, ale są też punkty, które mogą być nierozsądne, niemożliwe lub trudne do przestrzegania z wyprzedzeniem. Jeżeli umowa nie jest w 100% zrozumiała dla obu stron, nie ma podstaw do jej zawarcia. Nasz handel z klientami jest w zasadzie bardzo prosty. Klienci zamawiają i kupują wyłącznie określoną liczbę potrzebnych im sprężyn specjalnych lub standardowych. W przypadku sprężyn specjalnych są one produkowane zgodnie z informacjami i życzeniami przekazanymi przez klienta po zaakceptowaniu przez niego wyceny. Sprężyny standardowe są wytwarzane i dostarczane w oparciu o parametry poszczególnych rodzajów sprężyn. Ceny i wielkość rabatów dla sprężyn standardowych są dostępne w naszym sklepie internetowym. Jeśli klient ma bardzo konkretne wymagania dotyczące sprężyny i w związku z tym nie jest pewien, czy sprężyna standardowa może je spełnić, przy zamawianiu należy przekazać nam wszystkie ważne informacje, abyśmy mogli upewnić się, że dostarczony produkt spełnia wymagania i życzenia klienta.Springs

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.