Chat with us, powered by LiveChat

Gwarancja jakości i produkcji

Download pdfSODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S jest firmą, która specjalizuje się w sprzedaży sprężyn. Oferujemy szybkie dostawy (następnego dnia) z największego magazynu sprężyn w Danii. Możemy również zaoferować sprężyny specjalne przeznaczone do konkretnych celów. Sodemann Industrifjedre A/S dostarcza wyłącznie sprężyny wyprodukowane z zachowaniem najwyższych norm jakości. Fabryki, z którymi współpracujemy, dysponują działami produkcji i badań, które spełniają aktualnie najsurowsze wymagania jakościowe. Stosowany jest wyłącznie drut posiadający certyfikat najwyższej jakości. Jakość techniczna jest zapewniana dzięki przestrzeganiu tych wymagań.

Nasz katalog zawiera informacje dotyczące norm DIN, numerów materiału (Werkstoff), norm EN itd. różnych grup produktów. W normalnej sytuacji nie ma potrzeby wydzielania specyfikacji dla poszczególnych dostaw sprężyn standardowych. Jeśli przy zamawianiu sprężyn specjalnych potrzebne będą Państwu raporty z pomiarów lub kopia certyfikatu jakości drutu od dostawcy, możemy je dostarczyć wraz z zamówieniem. Przy składaniu zamówienia prosimy określić zakres wymaganych informacji.

Każda pozycja dostarczana przez Sodemann Industrifjedre A/S posiada swój numer katalogowy i wszystkie dane są zarejestrowane w skomputeryzowanym systemie. Wszystkie rysunki, obrazy i dane są chronione przy pomocy kopii zapasowych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Inne wymagania dotyczące jakości, takie jak szybkie dostawy, rzetelność dostaw, dostawy typu Just in Time, ceny i usługi itd. spełniane są z naszej strony dzięki aktualnej wiedzy i technologii w zakresie obsługi zamówień oraz zarządzania magazynem, finansami i administracją itd. Ponadto nasi doskonale przygotowani pracownicy z doświadczeniem w zakresie tej niszowej branży wykazują poczucie osobistej odpowiedzialności za wszelkie obszary pracy.

Sodemann Industrifjedre A/S pragnie zachować swoją pozycję najlepszego i preferowanego dostawcy sprężyn standardowych. Dlatego też Sodemann Industrifjedre A/S dokonuje stałych ulepszeń w celu zagwarantowania ciągłego spełniania wysokich wymagań wewnętrznych. Sodemann Industrifjedre A/S jest otwarty na wszelkie formy konstruktywnej krytyki, aby podejmując dialog z klientem firma mogła zawsze spełniać możliwie jak najwięcej wymagań zewnętrznych klientów.

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.