O firmie

SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S specjalizuje się we wszystkich rodzajach sprężyn.

Od założenia w roku 1989 firma stale utrzymuje swoją przodującą pozycję na duńskim rynku sprężyn standardowych i specjalnych.

Jeden z największych w Europie wybór sprężyn w magazynie gotowych do wysyłki.

Nasze sprężyny nadają się idealnie do konstruowania nowych produktów, zamówień produkcyjnych, napraw lub dostaw typu "Just in Time". Sprężyny standardowe oszczędzają czas i pieniądze wydawane na testy. Nie ma potrzeby nabywania większych ilości niż faktycznie potrzebne. Zamawiaj produkty do bieżącego wykorzystania i oszczędzaj na kosztach składowania!

Wszystkie sprężyny z naszego katalogu posiadają unikalny numer katalogowy, dodatkowo podajemy tam również wszelkie niezbędne szczegóły techniczne. Gwarantuje to otrzymywanie za każdym razem właściwej sprężyny i jednocześnie zapewnia utrzymanie doskonałej jakości produktów.

Naszym celem jest świadczenie optymalnej i jak najszybszej usługi. Dążymy ciągle do perfekcji w realizacji profesjonalnych i poważnych usług dopasowanych do konkretnych potrzeb. To jedyna droga, dzięki której możemy ciągle utrzymywać pozycję preferowanego sprzedawcy sprężyn standardowych dla przemysłu i rzemiosła.

Nasze biura otwarte są od poniedziałku do czwartku od 8.00 do 16.30, a w piątek od 8.00 do 15.30 czasu środkowoeuropejskiego (CET). W przypadku pilnych zamówień poza godzinami pracy prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią +4586720099 lub Jørgenem Sodemannem pod numerem +4520116303.

Mówimy po angielsku, niemiecku i duński!

Copyright © 2019 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.