O firmie

SODEMANN SPRĘŻYNY (SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S) specjalizuje się we wszystkich rodzajach sprężyn.

Od założenia w roku 1989 firma stale utrzymuje swoją przodującą pozycję na duńskim rynku sprężyn standardowych i specjalistycznych.

Jeden z największych w Europie wyborów sprężyn w magazynie gotowych do wysyłki.

Nasze sprężyny nadają się idealnie do konstruowania nowych produktów, zamówień produkcyjnych, napraw lub dostaw typu "Just in Time". Sprężyny standardowe oszczędzają czas i pieniądze wydawane na testy. Nie ma potrzeby nabywania większych ilości niż faktycznie potrzebne. Zamawiaj produkty do bieżącego wykorzystania i oszczędzaj na kosztach składowania!

Wszystkie sprężyny posiadają unikalny numer katalogowy, dodatkowo podajemy tam również wszelkie niezbędne szczegóły techniczne. Gwarantuje to otrzymywanie za każdym razem właściwej sprężyny i jednocześnie zapewnia utrzymanie doskonałej jakości produktów.

Naszym celem jest świadczenie optymalnej i jak najszybszej usługi. Dążymy do perfekcji w realizacji profesjonalnych i poważnych usług dopasowanych do konkretnych potrzeb. dlatego od lat utrzymujemy pozycję czołowego sprzedawcy sprężyn standardowych dla przemysłu i rzemiosła.

W przypadku pilnych zamówień poza godzinami pracy prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią +45 86 72 00 99 lub Jørgenem Sodemannem pod numerem +45 20 11 63 03. Stawki zgodnie z taryfą operatora.

Mówimy po angielsku, niemiecku i duńsku!

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.