Zażądaj RMA

Aby wysłać żądanie o nowe RMA lub sprawdzić status obecnego RMA, prosimy wypełnić formularz:

Informacje o zamówieniu
Tooltip
Tooltip

Nie dokonuj zwrotu żadnych artykułów, dopóki nie otrzymasz wyraźnych informacji od Sodemann Industrifjedre A/S.

Firma Sodemann Industrifjedre A/S nie przyjmuje żadnych zwrotów artykułów bez uprzedniej zgody. Artykuły zwrócone bez uzgodnienia nie zostaną przetworzone. Zostaną odrzucone.

Zwrot artykułów

Na tej stronie możesz utworzyć wniosek o zwrot wyłącznie dla zamówienia złożonego w naszym serwisie internetowym. Numer zamówienia musi zaczynać się od litery W.

Artykuły z uszkodzonym opakowaniem nie podlegają zwrotowi.

Regulamin dla klientów biznesowych (B2B):
Firma SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S nie przyjmuje żadnych zwrotów artykułów bez specjalnej uprzedniej zgody. W ramach takiej zgody firma SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S przyporządkuje klientowi numer zwrotu. Przeczytaj więcej w warunków sprzedaży i dostawy w punkcie 7.

Warunki dla klientów prywatnych (B2C):
Dla wszystkich artykułów zamówionych przez Internet w firmie SODEMANN INDUSTRIFJEDRE A/S obowiązuje 14 dniowy okres na odstąpienie od zakupu. Okres ten rozpoczyna się w dniu otrzymania artykułu lub w dniu pierwszej dostawy — w przypadku podzielonych dostaw. Przeczytaj więcej w warunków sprzedaży i dostawy w punkcie 6.

Niezgodność przeglądarki Internet Explorer

Ta witryna niestety nie działa dobrze w przeglądarce Internet Explorer. Zalecamy korzystanie z jednej z następujących bezpłatnych przeglądarek:

Copyright © 2020 Sodemann Industrifjedre A/S. All rights reserved.